HDI SİGORTA 1903'ten beri daima yanınızda

Politikalarımız

Politikalarımız

Alman sigorta devi Talanx Group ailesine dahil olan HDI Sigorta AŞ, yüzlerce acentesiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunuyor, müşterilerini uluslararası bu ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturuyor!

HDI Sigorta, bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları, güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, deneyimli ve yaygın acente ağıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı taahhüt eder. HDI Sigorta deneyimli ve yaygın acente ağıyla müşterilerini bilgilendirmeyi, ihtiyacı doğru ve tam belirleyerek doğru ürünü sunmayı hedefler.

HDI Sigorta Üst Yönetimi, Kalite Yönetim Sisteminin gelişmesi ve sürekli kılınması için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlar.

 

Risk Yönetim Politikası

Risk Yönetim Sisteminin Faydaları

Risk Yönetim Stratejileri

Bilgi Güvenlik Politikası

Kalite Politikası

Şikayet Yönetim Politikası

Uyum Politikası

 

HDI Sigorta Uyum Politikası ile Şirketin, iç ve dış mevzuata uyumunu sağlamayı bu sayede suistimalin önlenmesi, Grup davranış kurallarına uyarak etik gerekliliklerin yerine getirilmesi, paydaşların menfaatleri doğrultusunda adil işlemlerin garanti edilmesi ve işlemlerin / hizmetlerin risk temelli bir yaklaşımla değerlendirilerek, maruz kalınabilecek risklerin azaltılmasına yönelik stratejilerin, kurum içi kontrol ve önlemlerin, işleyiş kurallarının ve sorumlulukların belirlenmesi ile kurum çalışanlarının bu konularda bilinçlendirilmesini amaçlar.

Bildirimleriniz için tıklayınız..

HDI Hakkında
Basında HDI