HDI SİGORTA 1903'ten beri daima yanınızda
 

Sponsorluklarımız

HDI Sigorta olarak amacımız; insanların her ihtiyacı olduğunda onlarla yan yana olmak ve toplumun yararına olacak faydalar üretebilmek. Bu doğrultuda spordan sanata, bilimden kamusal faydaya birçok sosyal sorumluluk sponsorluğu yürütüyoruz.

Spor Sponsorlukları:

İşte Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış, farklı branş ve liglerdeki spor sponsorluklarımız;

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol - Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı

Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı

HDI Sigorta Afyon Belediye Basketbol Takımı

1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar

Fenerbahçe U 14, 15, 16, 17 ve 19 Altyapı Sponsorluğu

Fenerbahçe Kürek A Takımı

BTC Malatyaspor, Yukatel Denizlispor, Çaykur Rizespor, Hatayspor, Gençlerbirliği

Giresunspor, Bandırmaspor, Balıkesirspor, Eskişehirspor, İstanbulspor, Yılport Samsunspor

Altay SK, Pazarspor, Eyüpspor, Manisaspor, Yalovaspor, Düzcespor, Ofspor, Nevşehirspor, Darıca Gençlerbirliği, Beykoz 1908, İstanbul Kastamonuspor Gençlerbirliği, Pendik Çamlıkspor, Bursa Panayır Spor

Bahçeşehir Koleji, Pınar Karşıyaka, Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol, İzmit Belediyespor, Hatay BŞB, Mardin Gençlerbirliği, Edremit Belediyesi Gürespor, ICC Yatırım Sakarya Yükseliş, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Antalyaspor, Adilcevaz TÜRŞAD, Trabzon Gençlik ve Spor Kulübü, Taçspor

Sanat Sponsorlukları:

Sanata verdiğimiz destek doğrultusunda her yaştan tiyatro izleyicisini sahnelerle buluşturmak için Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri, Sadri Alışık Kültür Merkezi Sezon Oyunları, Tiyatro Gülgeç, Bir Çocuk Masalı ve Kuklalı Müzikli Çocuk Tiyatrosu sponsorluklarını da üstleniyoruz.

Diğer Sponsorluklar:

Bunların yanı sıra NTV Radyo, Lig Radyo, Trafik Radyo, FB TV, Radyo Fenerbahçe, Sansürsüz Futbol gibi değerli medya kanallarıyla sponsorluklar yapıyoruz.

Akut, Hayvan Dostu ve Bilim Kahramanları gibi organizasyon ve projelerle de toplumsal sorumluluklarımızı her daim en üst seviye tutuyoruz.

Basında HDISponsorluklar
HDI Hakkında
Sponsorluklar