HDI SİGORTA 1903'ten beri daima yanınızda

Sponsorluklar

Sponsorluklar

HDI Sigorta, Genel Müdürlük ve 13 Bölge Müdürlüğü olmak üzere, 3.000 den fazla satış kanalı ile yaygın ve etkin sigortacılık hizmeti sunuyor.

HDI Sigorta olarak amacımız; insanların her ihtiyacı olduğunda onlarla yan yana olmak ve toplumun yararına olacak faydalar üretebilmek. Bu doğrultuda spordan sanata, bilimden kamusal faydaya birçok sosyal sorumluluk sponsorluğu yürütüyoruz.

Spor Sponsorlukları:

İşte Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış, farklı branş ve liglerdeki spor sponsorluklarımız;

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol - Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı

Beşiktaş HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı

1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol

Fenerbahçe U 14, 15, 16, 17 ve 19 Altyapı Sponsorluğu

Malatyaspor, MKE Ankaragücü, Kasımpaşa, Göztepespor, Antalyaspor, Sivasspor, Aytemiz Alanyaspor, İstikbal Mobilya Kayserispor, Gençlerbirliği, Yukatel Denizlispor, Çaykur Rizespor, İttifak Holding Konyaspor, Giresunspor, Erzurumspor, İstanbulspor, Eskişehir SK, 1922 Konyaspor, Bandırmaspor, Nevşehirspor, Pazarspor, Beykozspor, Sanayispor, TÜRŞAD, Altay SK, Afyon Belediyespor, Hatay BB Kadın Basketbol, BB Adana Basketbol Kulübü, İTÜ Basketbol, Trabzon Gençlik Hentbol Takımı, Giresunspor Kadın Futbol Takımı, Konya Ampute Takımı, TFV, TBF, Taçspor

Sanat Sponsorlukları:

Sanata verdiğimiz destek doğrultusunda her yaştan tiyatro izleyicisini sahnelerle buluşturmak için Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri, Sadri Alışık Kültür Merkezi Sezon Oyunları, Tiyatro Gülgeç, Bir Çocuk Masalı ve Kuklalı Müzikli Çocuk Tiyatrosu sponsorluklarını da üstleniyoruz.

Diğer Sponsorluklar:

Bunların yanı sıra NTV Radyo, Lig Radyo, Trafik Radyo, FB TV, Radyo Fenerbahçe gibi değerli medya kanallarıyla sponsorluklar yapıyoruz.

Akut, Hayvan Dostu ve Bilim Kahramanları gibi organizasyon ve projelerle de toplumsal sorumluluklarımızı her daim en üst seviye tutuyoruz.

Basında HDISponsorluklar
HDI Hakkında
Basında HDI