Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
TR / EN
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Adresler

HDI Sigorta, Genel Müdürlük ve 13 Bölge Müdürlüğü olmak üzere, 3.000 den fazla satış kanalı ile yaygın ve etkin sigortacılık hizmeti sunuyor.

Genel Müdürlük

Sahrayıcedit Mah. Batman Sokak HDI Sigorta Binası, No.6 34734 Kadıköy-İstanbul

Hızlı Destek İstasyonu / Anadolu Yakası

Sahrayıcedit Mah. Batman Sokak HDI Sigorta Binası, No.6 34734 Kadıköy-İstanbul

Hızlı Destek İstasyonu / Avrupa Yakası

Seyitnizam Mah. Mevlana Cad. Necmettin Aytek Plaza, No.77/15 Zeytinburnu-İstanbul

Bölge Müdürlüklerimiz

İstanbul Avrupa / Anadolu Bölge Müdürlüğü
0216 600 62 70
0216 600 62 80
info@hdisigorta.com.tr
Sahrayıcedit Mah. Batman Sokak HDI Sigorta
Binası, No.6 34734 Kadıköy-İstanbul
İç Anadolu Bölge Müdürlüğü
0312 441 17 43
0216 600 62 24
ankarab@hdisigorta.com.tr
Cinnah Caddesi No: 75/8, 06680 Çankaya / Ankara
Marmara Bölge Müdürlüğü
0224 252 22 32
0216 600 61 67
bursab@hdisigorta.com.tr
Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:21 R Plaza Kat:1 Daire:8 Nilüfer / Bursa
Ege Bölge Müdürlüğü
0232 441 13 12
0216 600 61 97
egeb@hdisigorta.com.tr
Akdeniz Mahallesi, 1353 Sokak Armesa İş Merkezi, No: 2, Kat:4, Daire:42 Konak/İzmir
Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü
0322 457 37 16
0216 600 61 73
adanab@hdisigorta.com.tr
Reşatbey Mah. Atatürk Cad. No: 40 Ertuna Apt. Kat: 1
Daire: 1-2 Seyhan / Adana
Karadeniz Bölge Müdürlüğü
0462 323 02 11
0216 600 61 61
trabzonb@hdisigorta.com.tr
Gazipaşa Mah. Yavuz Selim Bulvarı No: 32/1 61050 Ortahisar / Trabzon
Akdeniz Bölge Müdürlüğü
0242 247 92 72
0216 600 61 68
antalyab@hdisigorta.com.tr
Tarım Mah. Perge Bulvarı Yeşilevler Sitesi B Blok M. Uysal Apt. NO: 7-8-9-10 07100 Antalya / Merkez
Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü
0352 222 88 11
0216 600 61 82
kayserib@hdisigorta.com.tr
Serçeönü Mahallesi Ahi Evran Caddesi No: 27/C Kocasinan/Kayseri
Samsun Bölge Müdürlüğü
0362 432 03 43
0216 600 62 30
samsunb@hdisigorta.com.tr
Kılıçdede Mh. Ülkem Sk. Borkonut Niş İş merkezi No:8/A K:5 D:42 İlkadım-Samsun

Bize Ulaşın

Görüş ve önerileriniz bizim için çok değerli. Lütfen bize iletmek istediğiniz konunun içeriğine göre aşağıdaki konu başlıklarından en uygununu seçiniz.

BİZE ULAŞIN

*Konu