TR / EN
Basında HDI

HDI Sigorta / Mayıs 2024

HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası dörtlü finali başlıyor

HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final maçı, 4-5 Mayıs tarihlerinde Ankara'da oynanacak. Finalde Armada Praxis Yalıkavak ile İzmir Büyükşehir Belediyespor, Konyaaltı Belediyespor ile de Kastamonu Belediyespor yarı finalde karşılaşacak. Kıyasıya mücadelelerin olacağı maçlarda ilgili değerlendirmelerde bulunan HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan, “Seyir zevki yüksek ve büyük mücadeleye sahne olacak finalde tüm takımlara başarılar diliyoruz” dedi.

Türk sporu ve sporcusuna yaptığı yatırımlar ile adından sık sık söz ettiren, sigorta sektörünün öncü firmalarından HDI Sigorta’nın isim sponsorluğunu üstlendiği HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası’nın dörtlü finali 4-5 Mayıs tarihlerinde Ankara’da oynanacak. THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nunda gerçekleştirilecek karşılaşmalarda Armada Praxis Yalıkavak ile İzmir Büyükşehir Belediyespor, Konyaaltı Belediyespor ile de Kastamonu Belediyespor yarı finalde mücadele edecek. 4 Mayıs’ta gerçekleşecek yarı final maçlarını kazanan iki takım, 5 Mayıs günü HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası finalinde karşı karşıya gelecek.

Spora desteğimiz kesintisiz sürüyor

Basketboldan voleybola, su sporlarından hentbola kadar birçok alanda Türk sporunun ve sporcusunun yanında olduklarının altını çizen HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan, “Ayrım yapmaksızın sporun her dalında Türk sporcusunun ve takımlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Ülkemizde sporun gelişmesi ve dünya arenasında her alanda başarılı sonuçlar almamız için spora desteğimiz kesintisi sürecek. Özellikle kadınların kazandıkları başarılarla ayrı bir gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye Hentbol Federasyonu Türkiye Kupası’nın isim sponsorluğunu üstleniyor olmaktan çok mutluyuz. 4-5 Mayıs tarihlerinde 4 güzide takımımız şampiyon olmak için kıyasıya yarışacak. Her bir mücadelenin ayrı bir güzellikte geçmesini ümit ediyor, takımlara başarılar diliyoruz” dedi.