HDI SİGORTA 1903'ten beri daima yanınızda

Yönetim

Yönetim

HDI Sigorta, Genel Müdürlük ve 13 Bölge Müdürlüğü olmak üzere, 3.000 den fazla satış kanalı ile yaygın ve etkin sigortacılık hizmeti sunuyor.

Yönetim Kurulu

Dr. Wilm Langenbach
Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Ceyhan Hancıoğlu
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Oliver Willi Schmid
Yönetim Kurulu Üyesi

Christian Sebastian Müller
Yönetim Kurulu Üyesi

F. Burcu Çakıcı
Yönetim Kurulu Üyesi

 

Yönetim Kadrosu

Ceyhan Hancıoğlu

HDI Sigorta Genel Müdür
Ceyhan HANCIOĞLU, 1967 yılında İstanbul’da doğdu. 1984 yılında Saint Michel Fransız Lisesi’nden, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Sigortacılık yaşamına 1990 yılında başlayan Hancıoğlu, HDI Sigorta A.Ş. Genel Müdürlüğüne getirildi.

Feriha Burcu Çakıcı

HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı
Mali İşler
1980 yılında İstanbul’da doğan F. Burcu Çakıcı, Marmara Üniversitesi Aktüerya Bölümü 2003 yılı mezunudur.2003 yılında çalışma hayatına PricewaterhouseCoopers’ta başlayan ve şirketimizde 2010 yılından beri Muhasebe, Tahsilat, Fon Yönetimi, Bütçe ve Finansal Raporlama ve Rücu departmanlarının yöneticisi olarak görev yaptıktan sonra 2014 Yılı Ocak ayı itibariyle Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Ufuk Ul

HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı
Teknik(Oto)
1964 yılında İstanbulda doğan Ufuk UL, 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdikten sonra, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde Master yaptı.
İngilizce Tercüman asteğmen olarak yaptığı askerlik görevini tamamladıktan sonra 1994 yılında Emek Sigorta da Ar-Ge istatistik bölümünü kurdu.
1999 -2000 yıllarında Ar-Ge İstatistik, Tarife ve Stratejiler müdürü olarak Kapital Sigortada görev yaptı.
Daha sonraki 9 yıl boyunca Aviva sigortada Teknik Grup başkanlığı ve Büyük Anadolu Projesi koordinatörlüğü görevlerini beraberce devam ettirdi.
2012 yılında katıldığı HDI Sigorta ailesinde Ocak 2014 itibariyle Oto Sigortalarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına getirildi. Ufuk Ul iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Yaşar Fıstıkçı

HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı
Oto Dışı Teknik ve Reasürans
1980 yılında Gaziantep’te doğan Yaşar Fıstıkçı, 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 2003 yılında Eureko Sigorta’da başlamış olup, 2007 – 2009 yılları arasında Güneş Sigorta’da Yangın ve Kaza’dan sorumlu olarak görev almıştır. Liberty Sigorta’daki sırasıyla Oto Dışı Ticari Teknik Müdürlüğü, Oto Dışı Ticari Teknik ve Reasürans Direktörlüğü, Teknik ve Reasürans Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinden sonra Kasım 2018 tarihi itibariyle HDI Sigorta Oto Dışı Teknik ve Reasüranstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başlamıştır.

A. Emrah Çalık

Genel Müdür Yardımcısı
Satış, Bilgi Teknolojileri ve Dijital Çözümler
1977 Kütahya doğumlu A. Emrah Çalık, 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 2002 yılında Hür Sigorta’da başlamış ve 2005 yılında Ergo Sigorta’da Acenteler & Pazarlama Müdürü olarak devam etmiştir. 2012 yılından bu yana HDI Sigorta’da farklı yönetsel pozisyonlarda görev alan Emrah Çalık, 2021 yılı itibarıyla HDI Sigorta Satış, Bilgi Teknolojileri ve Dijital Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır.

HDI Hakkında
Sponsorluklar