Yangın SigortalarıYangın Sigortaları

Sağlıklı Konut + Poliçesi

Sağlıklı Konut + Poliçesi

Sağlıklı Konut "+" Poliçesi Hem sigortalı için, hem aile bireyleri için büyük güvence HDI SİGORTA A.Ş. Türkiye'nin her yerinde seçkin acenteleriyle olabilecek tüm risklere karşı evinizi, eşyalarınızı güvence altına alırken, isterseniz ev halkının acil durumlarda veya kaza sonucu gerekli acil tıbbi Devamı..

KOBİ Paket Sigortası

KOBİ Paket Sigortası

KOBİ Paket Sigortası İşletmenizi risklere karşı korumanın en güvenli yolu: HDI Sigorta KOBİ Paket Sigortası Günümüzün rekabetçi koşullarında işinizi daha da geliştirmenin, işletmenizin değerini korumanın güçlüklerini iyi biliyoruz. İş dünyası zaten çok zorlayıcı, üstelik beklenmedik olaylarla sahip oldukDevamı..

EKO KOBİ Paket Sigortası

EKO KOBİ Paket Sigortası

  EKO KOBİ Paket Sigortası Kobilere özel, ekonomik sigorta: EKO KOBİ Paket Sigortası Siz sadece işinize odaklanın! İşletmenizin karşılaşabileceği tüm riskler şimdi HDI Sigorta’nın EKO KOBİ Paket Sigortası ile güvencede. Hem de ihtiyaçlarınız doğrultusunda, en iyi teminatların bir araya geldiği tek bir poliçede, ekonomik fiyatlarDevamı..

İşyeri Paket Sigortası

İşyeri Paket Sigortası

İşyeri Paket Sigorta Poliçesi Teminat Kapsamı   Yangın Sigortaları Genel Şartları ve klozları esaslarınca; aksi kararlaştırılmadıkça bu sigortayla aşağıdaki teminatlar sağlanmaktadır: Yangın, Yıldırım, İnfilak Ek Teminatlar Dahili Su Fırtına Kara Taşıtları Çarpması Hava Taşıtları Çarpması Duman Yer KDevamı..

Otel Paket Sigortası

Otel Paket Sigortası

Otel Paket Sigorta Poliçesi Teminat Kapsamı   Yangın Sigortaları Genel Şartları ve klozları esaslarınca; aksi kararlaştırılmadıkça bu sigortayla aşağıdaki teminatlar sağlanmaktadır: Yangın, Yıldırım, İnfilak Ek Teminatlar Dahili Su Fırtına Kara Taşıtları Çarpması Hava Taşıtları Çarpması Duman Yer KaymaDevamı..

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigorta Poliçesi Teminat Kapsamı   Yangın Sigortaları Genel Şartları ve klozları esaslarınca; aksi kararlaştırılmadıkça bu sigortayla aşağıdaki teminatlar sağlanmaktadır: Yangın, Yıldırım, İnfilak Ek Teminatlar Dahili Su Fırtına Kara Taşıtları Çarpması Hava Taşıtları Çarpması Devamı..

Ortak Yerler Sigorta Poliçesi

Ortak Yerler Sigorta Poliçesi

Ortak Yerler Sigorta Poliçesi Teminat Kapsamı     Yangın Sigortaları Genel Şartları ve klozları esaslarınca; aksi kararlaştırılmadıkça bu sigortayla aşağıdaki teminatlar sağlanmaktadır: Yangın, Yıldırım, İnfilak Ek Teminatlar Dahili Su Duman Yer Kayması Kara Taşıtları Çarpması Hava Taşıtları ÇarpmasDevamı..

DASK Sigortası

DASK Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) Ev Sahipleri: Zorunlu Deprem Sigortanızı Yaptırdınız mı? Deprem Sigortası, genel anlamda, belediye sınırları içinde kalan meskenlere yönelik olarak oluşturulan bir sigorta sistemidir. Belirtilen koşullara uyan, kat irtifakı tesis edilmiş binalar, tapuda henüz cins tashihi yapılmamış ve tapu kütüğünde vasfı &quDevamı..

Yukarı Yazdır