Nakliyat SigortalarıNakliyat Sigortaları

Emtia (Yük) Sigortaları

Emtia (Yük) Sigortaları

Emtia (Yük) Sigortaları Yükünüz sizin için ne kadar değerliyse, bizim için de o kadar değerlidir… Sigorta sektörüne yepyeni bir anlayış getiren HDI Sigorta, tüm ithalat, ihracat ve yurtiçi yük sevkiyatlarınızda istediğiniz teminat türüne gore sizlere hizmet vermektedir. İthalat ve/veya ihracatla iştigal edDevamı..

Kıymet Sigortaları

Kıymet Sigortaları

Kıymet Sigortaları Tüm banka ve kıymetli yükü olan özel kurumlar, poliçenizi HDI Sigorta’dan yaptırın, rahat uyuyun Deniz, kara veya havayolu ile kişiler beraberinde taşınan nakit para, külçe altın, gümüş ve bunlardan basılmış para veya sikke, mücevher, tahvil, bono, senet, çek gibi değerli kağıtlar ile döDevamı..

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları HDI Sigorta güvencesiyle, taşıdığınız yüklerin altında ezilmeyin... Sorumluluklarınızı bize sigorta ettirin, hafifleyin... Kara, deniz, hava ve demiryolu ile taşımacılık yapan nakliyatçı firmaların, taşıdıkları malın sahibine karşı büyük sorumlulukları vardır. Taşıma konusu malların, taşıyıcının sDevamı..

Yat Sigortaları

Yat Sigortaları

Yat Sigortaları Güzel bir yaz günü, tam da mavi tur planları yaparken, yatınızın hasarlanması sonucu bu sorunla ilgilenmek istemiyorsanız, mutlaka görüşelim...Size, sadece yaz aylarında değil, yılın 12 ayı boyunca kesintisiz teminat sağlayan Yat Poliçelerimiz ile tanışın, tüm sorunlarınızla biz ilgilenelim, siz mavi tura çıkın. &nDevamı..

Yukarı Yazdır