Hasar Durumunda İstenen Belgeler

Hasar Durumunda İstenen Belgeler   İhbar anında sizden istenecek bilgiler:   Poliçeyle ilgili bilgiler Tahmini hasar miktarı Hasarın oluş şekli   Hasar halinde tazminatın ödenebilmesi için gerekli belgeler:   Trafik kaza zaptı, trafik zaptı tutulmadıysa karakol veya jandarma müracaat ve görgü tutanağDevamı..

Hasar Anında Yapılması Gerekenler

Hasar İhbar ve Dosya Takip Merkezi: 444 8 434 Hasar Anında Yapılması Gerekenler KASKO HASARLARINDA I. Hasar Şirketimizden Kasko Sigortası yaptırmış olan sevgili müşterilerimiz:   a)Zabıt Aracınız bir kazaya karışmış ise (çift taraflı) zabıt tutulDevamı..

Yeni Kaza Tespit Tutanağı

Yeni Kaza Tespit Tutanağı Maddi Hazarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı    ZABIT ÖRNEĞİNİ görmek için lütfen tıklayınız [PDF, 2 Mb] Yeni Anlaşmalı Tutanaklarla İlgili İhbar Uygulaması 7 gün 24 saat arayabileceğiniz hizmet hattımızdan 1 Nisan 2Devamı..

Eksper Dosya Girişi

Eksper Dosya Girişi   Hasar Yönetim Sistemi Yeni girişler için lütfen Hasar Kutusu'nu kullanınız. Giriş için tıklayın    Devamı..

Servis Dosya Girişi

Servis Dosya Girişi   Hasar Kutusu / Claim Box Yeni girişler için lütfen Hasar Kutusu'nu kullanınız. Giriş için tıklayınDevamı..

Yukarı Yazdır